Wydawca Magazynowy/Kierowca wózka Działu Magazynów i Transportu
  • Bolesławiec
Bolesławiec, Bolesławiec, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Gerresheimer Bolesławiec S.A.
13. 10. 2024

Miejsce pracy: Bolesławiec

Twój zakres obowiązków

  • Odbierania wyrobów gotowych z hal produkcyjnych, przyjmowanie i wydanie materiałów dostarczonych do magazynu, ustalanie ilości, czuwanie nad ich odbiorem technicznym i jakościowym;
  • Rozmieszczenie i ułożenie przyjętych materiałów i wyrobów gotowych na magazynie;
  • Przyjmowanie poprzez skaner, etykietowanie, wydawanie i układanie wyrobów gotowych w regały na magazynie;
  • Sporządzanie prawidłowej dokumentacji na podstawie sprawdzonych dowodów dostawy i podpisanie dowodów przyjęcia;
  • Doraźne kontrolowanie zapasów magazynowych pod względem ich zgodności z ewidencją;
  • Przygotowanie wysyłek pod załadunek, sprawdzanie poprawności ich przygotowania w tym ilości palet oraz prób.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy w transporcie wewnętrznym lub na magazynie;
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych I WJO;
  • Wykształcenia średniego technicznego lub zawodowego;
  • Uczciwości oraz odpowiedzialności za powierzone zadania;
  • Mile widziana znajomość programów Microsoft Office oraz SAP.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • Rozwój w międzynarodowym otoczeniu spółek z Grupy GERRESHEIMER;
  • Konkurencyjny system wynagradzania i motywowania;
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna; dofinansowania wakacyjne, dofinansowanie kantyny pracowniczej);
  • Rozwój wiedzy technicznej oraz metodologii prowadzenia projektów;
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kompetencji zawodowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Gerresheimer Bolesławiec S.A. jest członkiem międzynarodowej Gerresheimer Group specjalizującej się w produkcji najwyższej jakości opakowań i systemów aplikacji dla farmacji oraz opakowań dla przemysłu kosmetycznego. Nasza pasja: Innowacje dla lepszego życia. Zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla naszych klientów. Nasze koncepcje, naszą pracę cechuje pasja i entuzjazm, od pierwszego szkicu do finalnego produktu.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Gerresheimer Bolesławiec S.A. z siedzibą w Bolesławcu (59-700), ul. B. Chrobrego 15, moich danych osobowych podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych dla celów obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Gerresheimer Bolesławiec S.A. przez okres 3 lat od dnia wyrażenia zgody. Informujemy, że administratorem danych osobowych będzie Gerresheimer Bolesławiec S.A. i będą one przetwarzane w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Informujemy, że osobie wyrażającej zgodę przysługuje prawo do dostępu do treści danych, ich poprawiania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych oraz wycofania wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych, w dowolnym momencie. Informujemy również o przysługującym prawie wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.

  • Praca Bolesławiec
  • Kierowca Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 354
    17 588