Wydawca magazynowy
  • Wąbrzeźno
Wąbrzeźno, Wąbrzeźno, Kujawsko-pomorskie, Polska
ERGIS
14. 9. 2024

Grupa ERGIS, środkowoeuropejski lider w produkcji opakowań przemysłowych, folii do pakowania żywności i farmaceutyków poszukuje WYDAWCY MAGAZYNOWEGO do zakładu produkcyjnego w Wąbrzeźnie
Opis stanowiska
- obsługiwanie magazynów firmy,
- wykonywanie rozładunków i kontrolowanie dostaw
- kontrolowanie stanów magazynowych
Wymagania
- wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie techniczne
- doświadczenie w pracy magazynowej
- uprawnienia UDT na wózki jezdniowe
umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- Wsparcie współpracowników w procesie wdrożenia,
- Pracę w systemie jednozmianowym (7.00-15.00),
- Dodatkowe benefity jak dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie grupowe, zwrot kosztów dojazdu dla osób spoza Wąbrzeźna, bilety na basen.
Administratorem danych jest Ergis-Management Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 00-349, Tamka 16. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

  • Praca Wąbrzeźno
  • Wąbrzeźno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584