Wydawanie posiłków -gastronomia
  • 00-105 Warszawa
mazowieckie, 00-105 Warszawa, mazowieckie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

 PRACOWNIK GASTRONOMII

DO WYDAWANIA POSIŁKÓW

Miejscowość: Warszawa/Żoliborz

To oferujemy:

-       Umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o prace po okresie próbnym

-       Wynagrodzenie 30 zł/brutto na godzinę

-       Przyjazną atmosferę pracy

-       Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-       Po okresie próbnym pakiet benefitów dla Ciebie i najbliższych m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe

Twoje zadania:

  • Wydawanie posiłków pacjentom oraz zbieranie i mycie naczyń

-       Dbanie o porządek w miejscu pracy

-       Godziny pracy 7:00 – 19:00

-       Praca poniedziałek – niedziela w oparciu o grafik

Oczekujemy:

-       Zaświadczenie z badań sanitarno-epidemiologicznych – wymóg konieczny

-       Orzeczenie z badań na nosicielstwo – wymóg konieczny

-       Chęci do podjęcia pracy na stałe

-       Dokładności i sumienności

-       Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Proszę przesłać CV lub sms/zadzwonić pod numer telefonu 889 058 335

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584