Wychowawczyni w żłobku
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Maria
16. 9. 2024

Zapraszamy do współpracy studentki lub osoby posiadające status ucznia,a także osoby posiadające kurs OPIEKUN W ŻŁOBKU, które lubią pracę z dziećmi, cechuje je cierpliwość i umiejętność kreatywnego spędzania czasu. Nie oczekujemy doświadczenia, wykształcenie kierunkowe mile widziane.
Zakres obowiązków
-wykonywanie czynności opiekuńczych i pielęgnacyjnych nad dzieckiem (karmienie, przewijanie, wyjścia na spacery)
- samodzielne przygotowanie i prowadzenie zajęć z dziećmi JEDEN TYDZIEŃ W MIESIĄCU,
Dodatkowe informacje
Praca w pełnym wymiarze 8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku. Wymagana dyspozycyjność w godzinach 7-17:45
Stawka: 30 zł netto/h (ok 5000 netto przy umowie zleceniu w przypadku posiadania statusu ucznia lub studenta)
Lub 4000 zł netto przy umowie o pracę.

  • Praca Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584