Wychowawca w świetlicy szkolnej
  • Mielec
Mielec, Mielec, Podkarpackie, Polska
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
2. 10. 2024

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mielcu poszukuje do swojego zespołu Wychowawcy świetlicy szkolnej.
Wymagania:
- Studia z zakresu pedagogiki opiekuńczej, specjalnej, wczesnoszkolnej i przedszkolnej; (lub w trakcie 4/5 roku studiów)
- Zrozumienie potrzeb i oczekiwań uczniów;
- Umiejętność organizacji czasu i zasobów;
- Umiejętność pracy zespołowej;
- Znajomość technologii;
- Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach;
Zakres obowiązków:
- Organizowanie czasu wolnego dzieci poprzez prowadzenie różnych form zajęć, takich jak gry, zabawy, warsztaty czy konkursy;
- Dbanie o bezpieczeństwo i porządek w świetlicy, przestrzeganie obowiązujących zasad i regulaminu;
- Monitorowanie postępów uczniów i udzielanie im wsparcia w nauce. Pomoc w odrabianiu prac domowych i przygotowywaniu się do lekcji;
- Współpraca z rodzicami i nauczycielami, informowanie ich o postępach i zachowaniu dzieci, omawianie trudności i wspólna praca nad rozwiązywaniem problemów;
- Tworzenie przyjaznej atmosfery i budowanie relacji z dziećmi, słuchanie ich potrzeb i trosk, udzielanie porad i zapewnienie wsparcia emocjonalnego;
- Organizowanie różnych form integracji społecznej, takich jak wycieczki, imprezy, spotkania z gośćmi;
- Prowadzenie ewidencji obecności i dokumentacji pracy świetlicy;
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w wymiarze 4 godzin tygodniowo;
- Pracę w nowoczesnym i ciągle rozwijającym się zespole;
- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności;
- Kontynuację lub rozpoczęcie awansu zawodowego nauczyciela (zgodnie z Kartą Nauczyciela);
- Przyjazne środowisko pracy i wsparcie koleżeńskie;
- Wynagrodzenie bazowe (plus prawo do premii i dodatków); możliwość negocjacji w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia;
- Zwolnione z czesnego miejsce w prowadzonym przez nas przedszkolu lub obniżona opłata za szkołę dla dzieci pracowników
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Klauzula
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116