Wychowawca w Stowarzyszeniu SIEMACHA
  • Skawina
Skawina, Skawina, Małopolskie, Polska
Stowarzyszenie SIEMACHA
19. 7. 2024

Placówka Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży w Gminie Skawina - SIEMACHA Spot Skawina - poszukuje WYCHOWAWCY!
JAKIE ZADANIA STOJĄ PRZED TOBĄ?
• prowadzenie systematycznych warsztatów dla naszych wychowanków o tematyce związanej z Twoim wykształceniem i pasjami (edukacja, warsztaty plastyczne, muzyczne, kreatywne itp.). Jesteśmy też otwarci na Twoje propozycje i pomysły zgodne z zainteresowaniami i talentami,
• praca wychowawcza z wychowankami, rozwiązywanie trudnych wychowawczo sytuacji, wspieranie wychowanków w różnych kryzysach,
• współpraca z instytucjami wspierającymi rodzinę (MOPS, szkoły itp.) oraz rodzicami wychowanków,
• organizacja warsztatów, zdarzeń, wyjść weekendowych, turnusów feryjnych i wakacyjnych realizujących cele wychowawcze placówki,
• prowadzenie odpowiedniej dokumentacji.
WYMAGANIA
Nasz wymarzony kandydat, przyszły wychowawca, spełnia następujące warunki:
• wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na dowolnym kierunku pod warunkiem uzupełnienia studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki czy resocjalizacji lub kursem kwalifikacyjnym z zakresu pedagogiki opiekuńczo- wychowawczej;,
• mile widziane są dodatkowe kursy, szkolenia z zakresu pracy z dzieckiem, nowoczesnych form edukacji oraz udział w wolontariatach, akcjach społecznych, projektach edukacyjnych itp.,
• atutem są dodatkowe umiejętności, ciekawe zainteresowania i pasje, którymi można podzielić się z naszymi wychowankami.
Ponadto, nie mniej ważne jest, abyś był:
• radosny i odważny,
• kreatywny i zaciekawiony swoją pracą,
• samodzielny i zaradny,
• odpowiedzialny i słowny,
• elastyczny i otwarty na współpracę z innymi członkami zespołu.
OFERUJEMY
• Pracę w dynamicznym zespole.
• Możliwość rozwijania umiejętności zawodowych. Możliwość udziału w nietuzinkowych projektach.
• Superwizję pracy.
• Współpracując z nami zapoznasz się z metodami pracy w nowoczesnej organizacji pozarządowej, a przede wszystkim przekonasz się co to znaczy pracować z pasją i misją.
WYMIAR CZASU PRACY:
• cały etat, pon. – pt. w godzinach popołudniowych: 12.00 – 20.00. Sporadycznie praca również w weekendy (warsztaty jednodniowe, weekendowe, turnusy feryjne i wakacyjne).
Nie spełniasz któregoś z wymagań, a chcesz pracować w zgodzie z naszymi wartościami? Przekonaj nas, że mimo wszystko warto z się z Tobą spotkać.
Zanim w pośpiechu wyślesz do nas swoje CV, sprawdź, czy załączyłeś list motywacyjny. Nie chcemy czytać sztywnych tekstów. Napisz po prostu w kilku słowach, dlaczego warto poznać Cię bliżej.
Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane aplikacje.

  • Praca Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941