Wychowawca w Rodzinie Zastępczej
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Dom Rodzinny Ciechocińska
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zmieniaj Świat Razem z Nami!
Czy masz serce pełne empatii i chciałbyś mieć wpływ na losy dzieci, które potrzebują wsparcia? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie!
Dom Rodzinny “Ciechocińska” poszukuje wyjątkowej osoby, która zechce podzielić się swoim sercem i ciepłem z dziećmi, spragnionymi bezpieczeństwa i miłości.
Wymagania
Otwarte serce i gotowość do dzielenia się nim z dziećmi.
Empatia i umiejętność słuchania.
Czas i zaangażowanie – praca w różnych godzinach dnia (w większości popołudnia), w tym w weekendy.
Zrozumienie i cierpliwość w obliczu wyzwań.
Wykształcenie wyższe: kierunek pedagogika, psychologia lub pokrewne.
Twoje Obowiązki
Tworzenie bezpiecznego środowiska: dbanie o komfort i dobrostan dzieci.
Wsparcie emocjonalne: bycie oparciem i przyjacielem.
Pomoc w nauce: nasze dzieci wymagają dużo zaangażowania w pomocy w nauce.
Oferujemy
3/4 Etatu
Stabilność zatrudnienia
Jeśli czujesz, że Twoje serce woła “Już jesteś!” dla tych dzieci, skontaktuj się z nami.
Zapraszamy do zmieniania świata razem z nami! Bo każde dziecko powinno być kochane!

  • Praca Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080