WYCHOWAWCA w Regionalnej Placówce Opiekuńczo-Terapeutycznej
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Fundacja Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień Nadzieja
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Fundacja "Nadzieja" zaprasza do aplikowania na stanowisko:
Praca od zaraz, umowa na zastępstwo/pełen etat
Naszymi podopiecznymi są dzieci w wieku od 10 do 19 lat, głównie
z niepełnosprawnością intelektualną.
Główne zadania: bezpośrednia opieka nad dzieckiem kierowanie procesem wychowawczym podopiecznych.
Wymagania: wykształcenie pedagogiczne, minimum licencjat praca zgodnie z obowiązującym grafikiem, obejmuje również weekendy oraz nocki.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bielsko-Biała
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 636
    19 119