Wychowawca w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii
  • Zielonka
Zielonka, Zielonka, Mazowieckie, Polska
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Zielonce
1. 9. 2024

Wychowawca w Internacie Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Zielonce
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Zielonce poszukuje osoby na stanowisko wychowawcy w internacie.
Oferujemy: • Zatrudnienie w wymiarze około 40 godzin tygodniowo • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości - około - 6000-8000 zł brutto miesięcznie, • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, • Możliwość pracy w przyjaznym i wspierającym środowisku, • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego.
Zakres obowiązków: • Organizacja i nadzór nad codziennym życiem wychowanków w internacie, • Wsparcie emocjonalne i wychowawcze dla młodzieży, • Współpraca z zespołem pedagogicznym oraz rodzicami wychowanków, • Planowanie i realizacja zajęć socjoterapeutycznych oraz integracyjnych, • Rozwiązywanie konfliktów i mediacja w sytuacjach problemowych,
Wymagania: • Wykształcenie wyższe pedagogiczne, preferowane w zakresie socjoterapii lub pedagogiki resocjalizacyjnej • Mile widziane aczkolwiek nie wymagane, doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w działaniu, • Empatia, cierpliwość i wysoki poziom komunikacji interpersonalnej, • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Aplikacja: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: sekretariat @ moszielonka . pl lub w wiadomości prywatnej
Serdecznie zapraszamy do aplikowania i dołączenia do naszego zespołu!

  • Praca Zielonka
  • Zielonka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584