WYCHOWAWCA ŚWIETLICY SPECJALISTYCZNEJ
  • Katowice
Katowice, Jana Kilińskiego 15, 40-061 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
KATOLICKA FUNDACJA DZIECIOM W PARAFII ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA W KATOWICACH
2. 5. 2024
od 2 150 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- Zakres obowiązków: kierowanie procesem wychowawczym podopiecznych, organizowanie aktywności, prowadzenie zajęć tematycznych, rozwijających zainteresowania i pasje, indywidualna praca z wychowankami, pomoc w nauce, ścisła współpraca z opiekunami, rodzicami i innymi instytucjami, prowadzenie dokumentacji.
- Firma zapewnia: umowę o pracę na okres próbny z możliwością kontynuacji, pracę w doświadczonym zespole pedagogów, możliwość rozwoju przy realizacji dodatkowych projektów, dobrą lokalizację w centrum Katowic.
- Praca na 1/2 etatu 4 godziny dziennie od poniedziałku do czwartku: 14:00-18:00, w piątki: 12:00-16:00.

Inne wymagania
Wymagane studia w zakresie: pedagogiki opiekuńczej, resocjalizacji, nauki o rodzinie, pracy socjalnej lub 3-letni udokumentowany okres pracy z dziećmi.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), inne

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864