Wychowawca przedszkolny z przygotowaniem psychologicznym
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
GoWork.pl
23. 5. 2024

Przedszkole Have Fun z elementami Montessori poszukuje psychologa dziecięcego z prawdziwą pasją! :)Naszą misją jest stworzenie przyjaznego i inspirującego środowiska, które umożliwia każdemu dziecku rozwijanie swojego potencjału. Jesteśmy publicznym przedszkolem, które oferuje edukację bez opłat, promując równość dostępu do wysokiej jakości nauki.W naszym przedszkolu wykorzystujemy elementy pedagogiki Montessori, stawiając na rozwijanie samodzielności i kreatywności naszych podopiecznych. Nasze zajęcia z języka angielskiego, muzykoterapia oraz bajkoterapia pomagają dzieciom rozwijać kompetencje interpersonalne i artystyczne.Lokalizacja przedszkola: Warszawa Mokotów

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja codziennych zajęć dydaktyczno-wychowawczych,
  • indywidualne oraz grupowe wsparcie w zakresie psychologicznym dzieci w wieku przedszkolnym,
  • organizacja zajęć mających na celu rozwój społeczny i emocjonalny podopiecznych placówki,
  • współpraca z rodzicami oraz stałe informowanie ich o postępach dzieci,
  • całodzienna opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym,
  • zapewnienie bezpiecznych, kreatywnych, opartych na szacunku i empatii warunków wspierających wszechstronny rozwój dzieci,
  • aktywność przy organizacji projektów i imprez przedszkolnych,
  • współpraca i pomoc innym członkom zespołu.

Co jest dla Nas ważne:

  • wykształcenie psychologiczne z przygotowaniem pedagogicznym,
  • doświadczenie w pracy w przedszkolu,
  • zamiłowanie do pracy z dziećmi,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • proaktywność i nastawienie na rozwój.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wsparcie doświadczonych pedagogów i zespołu specjalistów,
  • możliwość awansu zawodowego,
  • przyjazną i wspierającą atmosferę pracy,
  • pakiet sportowy / pakiet medyczny,
  • możliwość korzystania z całodziennego wyżywienia,
  • szkolenia metodyczne.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509