WYCHOWAWCA KOLONII LETNIEJ (O)
  • Tuchów
Tuchów, 33-173 Jodłówka Tuchowska 275B, powiat: tarnowski, woj: małopolskie
Dom Wczasów Dziecięcych w Jodłówce Tuchowskiej
11. 5. 2024
od 1 450 PLN (Wynagrodzenie brutto)

sprawowanie całodobowej opieki nad dziećmi na kolonii letniej, organizowanie czasu wolnego, zabaw edukacyjnych, wycieczek, prowadzenie zajęć na podstawie rozkładu dnia, realizacja programu kolonii we współpracy z Kierownikiem

Inne wymagania
wykształcenie wyższe (pedagogiczne), nauczyciel.
Wymagany kurs opiekuna (wychowawcy) kolonii, orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.
Praca w Jodłówce Tuchowskiej w ramach umowy zlecenie przy opiece nad dziećmi przebywającymi na kolonii letniej (całodobowo).
Zakres obowiązków: sprawowanie całodobowej opieki nad dziećmi na kolonii letniej, organizowanie czasu wolnego, zabaw edukacyjnych, wycieczek, prowadzenie zajęć na podstawie rozkładu dnia, realizacja programu kolonii we współpracy z Kierownikiem.
Pracodawca zapewnia bezpłatnie zakwaterowanie. Wyżywienie (tj. obiad) możliwe za dodatkową opłatą, około 6, 60 zł dziennie).
Wynagrodzenie: 1 450 zł brutto I turnus trwający od 22.06.24 do 28.06.24, 1 070 zł brutto II turnus trwający od 01.07.24 do 05.07.24, 1 450 zł brutto III turnus trwający od 24.08.24 do 30.08.24.
Stawka dzienna 190, 00 zł brutto i jednorazowo 120,00 zł za prowadzenie dokumentacji.
Kontakt: Dom Wczasów Dziecięcych, 33-173 Jodłówka Tuchowska 275B, Pani Renata Rąpała, tel. 14 6526824.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowosc
nie dotyczy

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Tuchów
  • Tuchów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026