Wychowawca, instruktor zajęć edukacyjnych
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Stowarzyszenie SIEMACHA
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
- prowadzenie pracowni edukacyjnej- praca z całą społecznością (diagnoza obszarów problemowych, wprowadzane korektywnych zmian, organizacja spotkań społeczność tzw. Forum)- organizacja warsztatów, zdarzeń, wyjść weekendowych, turnusów feryjnych i wakacyjnych realizujących cele wychowawcze ośrodka,
- praca wychowawcza z wychowankami, rozwiązywanie trudnych wychowawczo sytuacji, wspieranie wychowanków z różnych kryzysach
- prowadzenie zajęć reedukacyjnych, wyrównujących braki w kompetencjach szkolnych
- współpraca z instytucjami wspierającymi rodzinę (MOPS, szkoły) oraz rodzicami wychowanków- prowadzenie odpowiedniej dokumentacji
- umiejętność pracy w zespole
Nasze wymagania:
- wykształcenie kierunkowe, mile widziane kierunki matematyczno-przyrodnicze lub pedagogiczne (z zamiłowaniem do przedmiotów ścisłych)
- kreatywność, zaangażowanie, poczucia odpowiedzialności,
- łatwość nawiązywania kontaktu i budowania relacji z dziećmi,
- dojrzałość emocjonalna, umiejętność stawiania i przestrzegania granic
- dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy zespołowej
Kim jesteśmy?
Od 16 lat prowadzimy specjalistyczną placówkę wsparcia dziennego dla 175 dzieci i młodzieży z Krakowa - SIEMACHA Spot Bonarka, przy ul. Kamieńskiego 11. Naszym celem jest wspieranie w rozwoju osobistym, niwelowanie deficytów i rozwijanie potencjału młodych ludzi. Naszej pracy przyświeca motto "Potrzebna cała wioska, aby wychować jedno dziecko".
Co oferujemy?
- pracę w doświadczonym zespole
- możliwość rozwoju umiejętności zawodowych
- superwizję pracy
- umowę o pracę na pełen etat
- benefity pracownicze (Multisport)
Współpracując z nami zapoznasz się z metodami pracy w nowoczesnej organizacji pozarządowej, a przede wszystkim przekonasz się, co to znaczy pracować z pasją i misją.
Odpowiadamy na wybrane zgłoszenia.

  • Praca Kraków
  • Instruktor Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190