Wychowawca
  • Dąbrowa Górnicza
Wychowawca
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Fundacja Godne Życie
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukiwany wychowawca Placówki Wsparcia Dziennego
na okres wakacji z możliwością przedłużenia umowy na tzw "godziny"
Wymagania:
- min wykształcenie średnie
- komunikatywność
- kreatywność
- obowiązkowość
- nieszablonowe podejscie do pracy z dziećmi
-zaświadczenie o przejściu badań sanepidowskich (można zrobić w trakcie pracy)
Mile widziane:
- doświadczenie w pracy z dziećmi
- wykształcenie wyższe
- zdolności plastyczne
- osoba z najbliższej okolicy Dąbrowy Górniczej
Zakres obowiązków:
- organizacja zajęć pozalekcyjnych dla dzieci w wieku 6-15lat
- opieka podczas wycieczek
- organizacja drobnych zakupów do świetlicy (materiały do zajęć)
Praca 5dni w tygodniu po 4h dziennie (ok 20h tygodniowo). Praca w godzinach 9.00 -13.00 lub 10.00 - 14.00
Wynagrodzenie 2320 - 2550 zł brutto (ok 29zł za godzinę) w zależności od ilości przepracowanych dni.
Rodzaj umowy: zlecenie

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696