Wychowawca
  • Łódź, łódzkie
Wychowawca
Łódź
Dom Rodzinny "Ciechocińska"
22. 4. 2024
Od 2000 do 3000
Informacje o stanowisku

Zmieniaj Świat Razem z Nami!

Czy masz serce pełne empatii i chciałbyś mieć wpływ na losy dzieci, które potrzebują wsparcia? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie!

Dom Rodzinny “Ciechocińska” poszukuje wyjątkowej osoby, która zechce podzielić się swoim sercem i ciepłem z dziećmi, spragnionymi bezpieczeństwa i miłości./

Wymagania:

• Otwarte serce i gotowość do dzielenia się nim z dziećmi.

• Empatia i umiejętność słuchania.

• Czas i zaangażowanie – praca w różnych godzinach dnia (w większości popołudnia), w tym w weekendy.

• Zrozumienie i cierpliwość w obliczu wyzwań.

• Wykształcenie wyższe: kierunek pedagogika, psychologia lub pokrewne.

Twoje obowiązki:

• Tworzenie bezpiecznego środowiska: dbanie o komfort i dobrostan dzieci.

• Wsparcie emocjonalne: bycie oparciem i przyjacielem.

• Pomoc w nauce: nasze dzieci wymagają dużo zaangażowania w pomocy w nauce.

Oferujemy:

• 3/4 Etatu

• Stabilność zatrudnienia

Jeśli czujesz, że Twoje serce woła “Już jesteś!” dla tych dzieci, skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do zmieniania świata razem z nami! Bo każde dziecko powinno być kochane! ????????????

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246