Wulkanizator - serwis opon
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Adampol S.A.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Serwis opon, wulkanizator.
W związku z rozwojem firmy i rozbudową warsztatu w Tychach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Obowiązki:
Przegląd ogumienia w autach i przyczepach ciężarowych,
Naprawy opon
Wymiana opon
Sporządzanie raportów i prowadzenie dokumentacji,
Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku,
Znajomość obsługi maszyn (montażownica, wyważarka)
Umiejętność oceny stopnia zużycia opony
Oferujemy:
Dobrej jakości narzędzia pracy
Bardzo dobre warunki pracy
Stałe miesięczne wynagrodzenie
Bonusy finansowe
Stabilne wieloletnie zatrudnienie,
Karta podarunkowa na święta,
Paczki świąteczne dla dzieci,
Codziennie obiad
Ubezpieczenie grupowe
Prywatna opieka zdrowotna Luxmed
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: @
Nr telefonu: +48 723 002 572
Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

  • Praca Tychy
  • Wulkanizator Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536