Wulkanizator samochodowy [kp]
  • Lubrza
Lubrza, Lubrza, Lubuskie, Polska
Elżbieta
10. 8. 2024

SGP APT Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
Dla naszego Klienta obecnie poszukujemy osób na stanowisko: WULKANIZATOR.
W SGP APT czeka na Ciebie:
-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia bezpośrednio w struktury Klienta,
-atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 4800-5300 zł brutto miesięcznie,
-miesięczne premie uznaniowe,
-możliwość darmowego zakwaterowania,
-praca na zmiany z możliwością wyrobienia dodatkowych godzin,
-darmowy posiłek,
-szansa zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
-codzienne wsparcie przełożonych i współpracowników,
-stała współpraca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-możliwość darmowego zakwaterowania.
Zakres zadań:
-wymiana opon letnich na zimowe i odwrotnie,
-naprawa uszkodzonych opon, w tym wulkanizacja i łatanie,
-montaż i demontaż opon na felgi,
-czyszczenie i konserwacja opon przed montażem,
-aplikacja środków uszczelniających i innych chemikaliów potrzebnych do montażu.
Oczekiwania wobec kandydatów:
-doświadczenie na podobnym stanowisku,
-zdolności manualne,
-umiejętność pracy zespołowej.

  • Praca Lubrza
  • Lubrza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584