Współpraca dla handlowca
  • Krosno Odrzańskie
Krosno Odrzańskie, Krosno Odrzańskie, lubuskie, Polska
Logos Media Sp. z o.o.
22. 4. 2024

Nawiążemy współpracę z osobami lub firmami, które aktywnie pracują w siedzibach swoich klientów.

Jeśli firmy, które obsługujesz są z branż:
- obróbka metali i niemetali,
- spawalnictwo,
- akcesoria, narzędzia, mechanika,
- produkcja i przemysł,
- metalurgia,
- budowlana,
- pozostałe w których można zastosować urządzenia laserowe.

Wypłacimy atrakcyjną prowizję za pozyskanie i przekazanie kontaktu do potencjalnego klienta zainteresowanego ofertą maszyn Weni Solution. Całą resztą zajmie się wykwalifikowany dział handlowy.

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą urządzeń CNC, takich jak: wycinarki laserowe, spawarki, lasery czyszczące, sprężarki śrubowe.

Więcej o nas na stronie www.weni.eu

Obowiązki

Do obowiązków należy tylko i wyłącznie pozyskanie i przekazanie kontaktu do potencjalnego klienta zainteresowanego ofertą Logos Media, w tym produktami naszej marki Weni Solution. Całą obsługą oraz sprzedażą zajmuje się nasz wykwalifikowany dział handlowy.

Wymagania

- chęć rozwoju,
- komunikatywność,
- kreatywność,
- zaradność,
-mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód.

Oferujemy

- wysokie wynagrodzenie prowizyjne,
- pełne wsparcie techniczne, merytoryczne, marketingowe,
- pakiet szkoleń,
- dodatkowe bonifikaty w formie banerów reklamowych, itd.

  • Praca Krosno Odrzańskie
  • Krosno Odrzańskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190