Wsparcie w dziale finansowym - umowa zlecenie
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.
9. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa potwierdzeń sald dostawców;
  • Archiwizacja dokumentów, obsługa codziennej poczty przychodzącej/wychodzącej;
  • Wsparcie zespołu windykacji w codziennych czynnościach;
  • Nadzór nad spływem potwierdzeń odbioru wezwań;
  • Terminowa obsługa zapytań mailowych oraz udzielanie odpowiedzi.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w procesach windykacji należności
  • Jesteś osobą dokładną, sumienną, rzetelnie wykonujesz swoje obowiązki;
  • Znasz program MS Excel, Oracle;
  • Posiadasz wykształcenie wyższe w obszarze finansów.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie na okres 3 miesięcy;
  • Możliwość poszerzenia doświadczenia w dziale finansowym w międzynarodowej organizacji;
  • Dogodny dojazd do biura - praca w nowoczesnym biurowcu FOREST przy ul. Burakowskiej;
  • Możliwość przyłączenia się do licznych inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych poprzez Fundację Leroy Merlin Polska.

  • Praca Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080