Wsparcie Techniczne - Techniczna Obsługa Obiektu
  • Luboń
Luboń, Luboń, Greater Poland Voivodeship, Polska
Apleona Polska sp. z o.o.
16. 9. 2024

Firma Apleona Polska Sp. z o. o zatrudni osobę na stanowisko:

Zadania:

  • Utrzymanie instalacji budynkowych w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości,
  • Przeglądy instalacji budynkowych oraz usuwanie awarii,
  • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych.

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV - warunek konieczny,
  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, samodzielność,
  • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków lub wykształcenie techniczne.

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik, dzięki czemu będziesz mógł/mogła pogodzić pracę z innymi obowiązkami,
  • Pracę na podstawie umowy zlecenie,
  • Możliwość zdobycia praktycznej wiedzy i uczenia się od naszego zespołu,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie.

  • Praca Luboń
  • Luboń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584