Wsparcie Sprzedaży - Asystent Przedstawiciela Handlowego
  • Bielsko-Biała, śląskie
Bielsko-Biała
Naster S.A.
18. 9. 2024

Firma Naster działa z sukcesami od 2010r. i jest liderem sprzedaży energii w Polsce. Wieloletnie doświadczenie daje nam lepsze spojrzenie na potrzeby klienta i wymagania dynamicznie rozwijającego się rynku odnawialnych źródeł energii. W związku ze zmianami i intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Umowa o pracę /Umowa zlecenia / Pełny etat / Praca stacjonarna / 7:30-15:30 / Podstawa + premia

Obowiązki na stanowisku pracy :
•    prowadzenie kampanii telemarketingowych, nakierowanych na obsługę obecnych klientów oraz pozyskiwanie nowych (połączenia wychodzące);
•    umawianie spotkań dla Autoryzowanych Przedstawicieli Handlowych;
•    realizacja zgłoszeń z zakresu obsługi klienta w tym obsługa korespondencji elektronicznej;
•    prowadzenie niezbędnej dokumentacji, obsługa programu CRM;
•    budowanie wizerunku firmy, dbanie o pozytywne doświadczenia klientów.

Nasze oczekiwania:
•    doświadczenie w pracy z klientem (sprzedaż, obsługa klienta, obsługa reklamacji);
•    otwartość, komunikatywność i pozytywne nastawienie do pracy z klientem;
•    umiejętność szybkiego uczenia się;
•    wysoka kultura osobista i skrupulatność;
•    umiejętność obsługi komputera;
•    znajomość zasad profesjonalnej, telefonicznej obsługi klienta - mile widziana;
•    znajomość branży energetycznej – mile widziana.

To oferujemy:
•    współpracę na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia;
•    pracę w firmie o ugruntowanej wieloletniej pozycji na rynku sprzedaży energii i OZE;
•    atrakcyjne systemy prowizyjne;
•    praca od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 do 15:30;
•    spotkania integracyjne;
•    partnerską kulturę pracy, opartą na zaufaniu;
•    pakiet szkoleń wdrażających do pracy oraz cyklicznych podnoszących kwalifikacje.

Czekamy na Twoje cv!
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Asystent Bielsko-Biała
  • Przedstawiciel handlowy Bielsko-Biała
  • Asystent zarządu Bielsko-Biała
  • Asystent stomatologiczny Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584