Wsparcie recepcyjne
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
25. 4. 2024

Poszukujemy osoby na stanowisko Recepcjonisty / Recepcjonistki w globalnej firmie budowlanej. Jeśli masz już pierwsze doświadczenie w obszarze administracyjnym, a ponadto lubisz pracować z ludźmi i jesteś otwarty na nowe wyzwania, to ta propozycja jest dla Ciebie! Nie trać czasu - aplikuj już dziś!

Praca w centrum Łodzi w biurowcu Hi Piotrkowska

Oczekujemy

  • pierwszego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomości programu Outlook i biegłości w systemach komputerowych,
  • dobrej znajomości języka angielskiego (B1 będzie wystarczające),
  • biegłej znajomości języka polskiego
  • wysokiej kultury osobistej i pozytywnego nastawienia,
  • umiejętności organizacyjnych oraz zarządzania priorytetami,
  • zdolności organizacyjnych.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę zlecenia lub o pracę tymczasową na okres 4 miesięcy,
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • elastyczne godziny,
  • opieka medyczna,
  • karta sportowa,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie.

Zadania

  • przyjmowanie dokumentacji przychodzącej, rejestracja i dostarczanie jej właściwym odbiorcom,
  • współpraca z firmami kurierskimi,
  • zamawianie niezbędnych artykułów biurowych i kuchennych,
  • współpraca z wynajmującym (kontrole systemów, niezbędna konserwacja budynku i niezbędne naprawy itp.),
  • organizacja drobnych wydarzeń firmowych,
  • archiwizacja dokumentów.

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228