Wsparcie przy obsłudze klienta
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz stabilnego zatrudnienia, chcesz pracować w domu?

Świetnie trafiłeś to praca właśnie dla Ciebie.

Nie czekaj, Aplikuj!

Oczekujemy

  • komunikatywności
  • znajomości języka angielskiego
  • wykształcenia średniego
  • umiejętności szybkiego pisania na klawiaturze
  • znajomości obsługi komputera
  • doświadczenia w obsłudze klienta call center
  • sprawnego i poprawnego posługiwania się językiem polskim w mowie i piśmie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • pracę zdalną
  • pakiet szkoleń
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności
  • pracę w młodym, zgranym zespole
  • praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8.00-24.00 w systemie zmianowym

Zadania

  • telefoniczne, mailowe wsparcie klientów i partnerów
  • odbieranie połączeń przychodzących oraz udzielanie klientom informacji na temat ich zamówień
  • kontakt z klientem oraz budowanie relacji przez różne kanały kontaktu

  • Praca Poznań
  • Tajemniczy klient Poznań
  • Specjalista ds. obsługi klienta Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    65 126
    13 103