Wsparcie działu rekrutacji / Rekruter
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA
7. 5. 2024

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby do Wsparcia procesów rekrutacji / Rekruter

Praca w niepełnym wymiarze godzin (3-4 godziny popołudniowe).

Obowiązki na stanowisku:

  • tworzenie i publikowanie ogłoszeń w oparciu o prezentowane oferty,

  • selekcję nadesłanych aplikacji,

  • kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami,

  • wprowadzanie danych do systemu.

Czego oczekujemy?

  • biegła znajomość języka polskiego,

  • umiejętność obsługi komputera (office, outlook, teams itp.),

  • zaangażowanie i chęci - reszty Cię nauczymy !

Zaoferujemy Ci:

  • zatrudnimy Cię w oparciu o umowę zlecenie,

  • na start zapłacimy Ci 27,70zł/godz. (dla studentów brutto=netto=na rękę),

  • elastyczne godziny, dostosowane do Ciebie,

  • jeżeli Ci się spodoba - porozmawiamy o karierze u nas,

  • u nas poznasz wielu dobrych pracodawców ze Szczecina i okolic,

  • udzielimy Ci rekomendacji i referencji - jeżeli zechcesz kontynuować karierę w branży HR poza naszą firmą.

  • Praca Szczecin
  • Kierownik działu personalnego Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293