Wsparcie budowy
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Polska
HRS IT Sp. z o.o.
30. 7. 2024

Mój klient (Generalny Wykonawca) z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku, poszukuje do swojego zespołu Inżyniera Budowy.
Miejsce pracy: Szczecin
Branża: Budownictwo mieszkaniowe
Zakres obowiązków
• Współpraca w zakresie realizacji obowiązków i powierzonych zadań, w szczególności w zakresie kierowania postępami budowy
• Dbanie o porządek i przestrzeganie zasad BHP oraz p.poż podczas wykonywanych robót
• Nadzór nad realizacją prac zgodnie z ustalonym harmonogramem i budżetem
• Przygotowywanie obmiarów, kalkulacji, kosztorysów.
Poszukiwane kompetencje
• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Kreatywność, elastyczność, dbałość o szczegóły
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy, dyspozycyjność
• Prawo jazdy kategorii B
• Znajomość programów Ms Office, AutoCad
• Łatwość z nawiązywaniem kontaktów oraz swoboda w prowadzeniu rozmów.
Mile widziane:
• Doświadczenie w branży budowlanej
• Doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym
Oferujemy
• Możliwość wyboru formy zatrudnienia: B2B, Umowa o pracę
• Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
• Wsparcie w uzyskaniu uprawnień budowlanych
• Dofinansowanie dojazdów po okresie próbnym
• Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
• Jasną ścieżkę rozwoju

  • Praca Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584