Wsparcie biurowe
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 5. 2024

Poszukujemy dobrze zorganizowanej i profesjonalnej osoby, która zapewni wsparcie biurowe dla naszego klienta. Jeśli posługujesz się językiem angielskim i masz już pierwsze doświadczenie w obszarze administracji biurowej i chcesz poszerzyć je o pracę w biurze przodującego międzynarodowego portalu - zaaplikuj i porozmawiajmy o Twoich możliwościach!

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości obsługi urządzeń biurowych oraz komputera w zakresie MS Office, G Suite
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • dyspozycyjności, praca w biurze (godziny pracy: 9:00-17:00)
  • samodzielności, umiejętności planowania i organizowania własnej pracy
  • komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu relacji
  • dbałości o szczegóły oraz umiejętności koordynacji wielu zadań jednocześnie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie
  • kartę sportową i prywatną opiekę medyczną
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie
  • dodatkowe jednorazowe benefity np. tańsze bilety do kina

Zadania

  • obsługa recepcji
  • zapewnienie płynnego i sprawnego obiegu korespondencji i dokumentów (m. in. rejestracja poczty przychodzącej i wychodzącej oraz przesyłek kurierskich)
  • zapewnienie ciągłości dostaw oraz zarządzanie dostawami artykułów biurowych i spożywczych do biura
  • współpraca z dostawcami sprzętu, wyposażenia i obsługi biura ( serwis sprzątający, serwis kwiatowy)
  • zapewnienie wsparcia dla pracowników w biurze oraz pracujących zdalnie
  • współpraca z zarządcą budynku i serwisem technicznym, zgłaszanie usterek
  • wsparcie wydarzeń i spotkań biurowych
  • przygotowywanie zestawień do rozliczeń faktur z zakresu administracji
  • bieżące sprawy administracyjne zapewniające prawidłowe funkcjonowanie firmy

  • Praca Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293