Wrocław. Pracownik budowlany: Cieśla szalunkowy, Zbrojarz, Betoniarz.
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
25. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Lokalna ogólnobudowlana firma z Wrocławia, która specjalizuje się w budownictwie przemysłowym, w celu wsparcia zespołu, zatrudnimy osoby na stanowisko:

Pracownik budowlany: Cieśla szalunkowy, Zbrojarz, Betoniarz.

Praca od zaraz.

Miejsce pracy: Wrocław.

Warto zadzwonić i umówić się na rozmowę z kierownikiem.

Inwestycja: budowa zbiorników.

Stawka: do ustalenia z kierownikiem bezpośrednio według lat stażu i umiejętności. Od 30 do 35 zł na rękę.

Zakres obowiązków (w zależności od umiejętności):

  • Prace w stanie surowym, żelbetowe,
  • Montaż/demontaż deskowań systemowych (PERI, DOKA),
  • Wbudowanie i pielęgnacja mieszanek betonowych,
  • Wykonanie izolacji poziomej z foli, z emulsji bitumicznej,
  • Prace porządkowe na terenie budowy,
  • Obsługa elektronarzędzi (szlifierka, wibratory do betonu, agregat spalinowy, kompresor powietrza, wiertarka),
  • Pomoc przy zbrojeniach.

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • Doświadczenie na żelbetach,
  • Udokumentowane doświadczenie min 18 m-ce,
  • Brak nałogów,
  • Gotowość pracy w delegacji.

OFERUJEMY:

Proponujemy:

  • Zatrudnienie na umowie o pracę (pierwsza umowa zlecenie na 3 m-ce),
  • Stabilną i długoterminową współpracę,
  • Prace od 7 do 17, w sobotę do 13-00,
  • Odzież roboczą.

Proszę o kontakt TYLKO osoby zdecydowane.

Więcej szczegółów i ustalenia dnia spotkania

pod numerem telefonu 502 267 530 + WhatsApp

lub sms „budowlanka Wrocław”.

  • Praca Wrocław
  • Betoniarz Wrocław
  • Deweloper budowlany Wrocław
  • Rzeczoznawca budowlany Wrocław
  • Cieśla Wrocław
  • Zbrojarz Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687