Wprowadzanie danych z językiem niemieckim
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Helprise
3. 8. 2024

Do naszego zespołu poszukujemy zorientowanego na szczegóły i proaktywnego specjalisty ds. wprowadzania danych z umiejętnością posługiwania się językiem niemieckim. W tej zdalnej roli będziesz odpowiedzialny za dokładne wprowadzanie danych i zarządzanie nimi w celu zapewnienia sprawnego przebiegu naszych procesów zakupowych. Umiejętność skutecznego komunikowania się w języku niemieckim, wraz z dużą dbałością o szczegóły, będzie miała kluczowe znaczenie dla utrzymania integralności naszych danych.
Obowiązki: Faktury:
- Otrzymywanie faktur od dostawców za pośrednictwem różnych kanałów (poczta, e-mail, systemy elektroniczne).
- Weryfikacja poprawności danych na fakturze (np. NIP, kwoty, daty, numer zamówienia).
- Zapewnienie zgodności faktur z zamówieniami zakupu i umowami.
- Wprowadzanie danych z faktur do systemu księgowego.
- Przygotowywanie faktur do płatności zgodnie z terminami płatności.
- Współpraca z działem finansowym w celu przetwarzania płatności.
- Wprowadzanie korekt w przypadku błędów.
Zaopatrzenie:
- Wprowadzanie danych nowych dostawców do systemu.
- Weryfikacja dokumentów dostarczonych przez dostawców (np. certyfikaty, referencje).
- Aktualizacja i utrzymanie danych dostawców w systemie.
- Wprowadzanie danych zamówień zakupu do systemu.
- Śledzenie statusu zamówień zakupu i aktualizowanie informacji w systemie.
- Współpraca z zespołem ds. zakupów w celu zapewnienia sprawnego przebiegu procesów zakupowych.
- Utrzymywanie bieżącej komunikacji z dostawcami i wewnętrznymi działami firmy.
- Rozwiązywanie problemów i zapytań dotyczących faktur i zamówień.
- Pomoc w innych zadaniach administracyjnych związanych z księgowością i zakupami.
POTRZEBUJESZ
- Znajomości języka niemieckiego (w mowie i piśmie).
- Udokumentowanego doświadczenia we wprowadzaniu danych lub na podobnym stanowisku.
- Doskonałej dbałości o szczegóły i dokładność.
- Silnych umiejętności organizacyjnych i zarządzania czasem.
- Zdolności do samodzielnej i zdalnej pracy.
- Biegłej znajomości pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel.
- Silnych umiejętności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648