Woźna do przedszkola
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Przedszkole nr 288, Warszawa
28. 5. 2024

Publiczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 288 w Warszawie, ul. Elbląska 63a, tel. 633-90-82, zatrudni od września 2024 r. osobę na stanowisko woźnej.
Obowiązki: sprzątanie sal i innych przydzielonych pomieszczeń, rozkładanie posiłków i sprzątanie po nich, zmywanie naczyń, współpraca z nauczycielami przydzielonej grupy, dbanie o czystość i estetyczny wygląd sali, łazienki i innych pomieszczeń, wykonywanie prac zleconych przez dyrektora i kierownika gospodarczego przedszkola i wynikających z organizacji życia placówki.
Nasze wymagania: punktualność, dokładność, dbałość o czystość, przestrzeganie standardów higienicznych, sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków.
Oferujemy: wynagrodzenie brutto 3750, dodatek za wysługę lat, premię.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678