Workshop Manager
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Volvo Trucks Polska
21. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie operacji serwisowych dla marki Volvo Trucks i Renault Trucks
  • Wdrażanie strategii, polityki rozwoju oraz celów w zakresie produktywności, jakości i ochrony środowiska dla Serwisu
  • Stosowanie i zapewnianie stosowania zasad, strategii i procesów Firmy
  • Pomoc w osiąganiu celów dotyczących obrotów i dochodów operacyjnych
  • Przyczynianie się do wzrostu satysfakcji klienta i osiągnięcia celów dotyczących jakości usług
  • Zapewnienie osiągnięcia celów serwisowych oraz wkład w realizację celów sprzedaży części i usług, a także kontrolę kosztów i wydatków
  • Aktywny udział w rozwoju i wydajności usług i serwisów
  • Optymalizację procesów w ramach operacji serwisowych
  • Motywowanie, rozwijanie i zachęcanie pracowników Serwisu do doskonałych wyników w celu zwiększenia rentowności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3 lata doświadczenia w kierowaniu zespołem
  • Umiejętności przywódcze, które wspierają rozwój zespołu i pielęgnowanie kultury organizacyjnej
  • Zorientowanie na osiąganie celów
  • Dbałość o klienta i jego potrzeby
  • Umiejętność radzenia sobie z konfliktami w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Biegłość w korzystaniu z narzędzi MS Office
  • Zainteresowanie branżą motoryzacyjną
  • Jesteś przedsiębiorczy
  • Potrafisz umiejętnie wyznaczać i komunikować jasną wizję, dostrzegając szerszą perspektywę biznesu i naszej działalności uwzględniając różnice geograficzne (globalne, regionalne i krajowe)
  • Potrafisz nawiązywać i rozwijać relacje ze współpracownikami, klientami, dostawcami oraz z przełożonymi
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników umysłowych i fizycznych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

Praca w Świetnym Miejscu Pracy, w którym potrzeby naszych Pracowników są realizowane poprzez konkretne działania:

#InspirująNasTwojePotrzeby

-Rozbudowany pakiet socjalny

-Volvo Card do wykorzystania na dowolne potrzeby

-Wyposażenie stanowiskowe na najwyższym poziomie

-Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód do użytku prywatnego

-Możliwość pracy zdalnej

-Atrakcyjny system premiowy

#InspirujeNasTwojeZdrowie

-Prywatna opieka medyczna

-Cykliczne badania profilaktyczne przeprowadzane w siedzibie firmy

-Karta Multisport i możliwość udziału w wyzwaniach zdrowotno-sportowych „Health Challenge”

-Mindgram – platfroma wellbeingowa wspierająca zdrowie psychiczne

#InspirujeNasTwójRozwój

-Przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i dzieleniu się wiedzą

-Dostęp do szerokiej bazy wiedzy wewnętrznej

-Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

-Bogaty pakiet programów szkoleniowych wewnętrznych i zewnętrznych w ramach Volvo Group University

  • Transport jest podstawą współczesnego społeczeństwa. Wyobraź sobie wykorzystanie swojej wiedzy do kształtowania zrównoważonych rozwiązań transportowych na przyszłość. Jeśli chcesz coś zmienić na skalę globalną, wykorzystując technologie nowej generacji i współpracując z najskuteczniejszymi zespołami, możemy idealnie do siebie pasować.

  • Praca Szczecin
  • Manager Szczecin
  • Account manager Szczecin
  • Project Manager Szczecin
  • Product manager Szczecin
  • HR Manager Szczecin
  • Content Manager Szczecin
  • Key Account Manager Szczecin
  • Business Development Manager Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563