Working time controller
  • Krapkowice
Krapkowice, Krapkowice, Opolskie, Polska
"Euroressurs" Sp. z o.o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżąca rejestracja czasu pracy pracowników projektowych w systemie ICore.
  • Weryfikacja, korygowanie rozbieżności i braku zapisów w ewidencji czasu pracy pracowników.
  • Wyjaśnianie nieścisłości z klientem i koordynatorami projektów.
  • Koordynacja całego procesu ewidencji czasu pracy na wszytkich projektach.
  • Współpraca z koordynatorami, kierownikami projektów i działem HR.
  • Wykonywanie dodatkowych zadań wynikających z bieżących potrzeb w obszarze stanowiska.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Skrupulatność, rzetelność, terminowość.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w systemie stacjonarnym lub hybrydowym.
  • Benefity: opieka medyczna Medicover, karta Medicover Sport.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • Praca Krapkowice
  • Krapkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055