Wordpress/Woocommerce Coordinator
  • Łódź
Łódź, Łódź, Województwo łódzkie, Polska
Media4U
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie szczegółowego zakresu projektu i jego wycena,
  • Planowanie i rozdzielanie zadań dla zespołu developerskiego i web designerów,
  • Tworzenie harmonogramu projektu,
  • Kontrola budżetu i harmonogramu projektu,
  • Opracowywanie technicznej dokumentacji projektowej dla klienta,
  • Analizowanie wymagań klientów i przekazywanie ich w formie specyfikacji, backlogu lub makiet zespołowi programistów i web designerów,
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami za pomocą e-maila, telefonu oraz spotkań online,
  • Zapewnienie zgodności projektów z założeniami biznesowymi klienta oraz standardami technicznymi,
  • Udzielanie wsparcia technicznego po wdrożeniu.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenia w zarządzaniu projektami związanymi z wdrożeniami stron internetowych i sklepów e-commerce,
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT,
  • Znajomość technologii webowych,
  • Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Umiejętność przekazywania informacji, zarówno technicznych, jak i biznesowych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • Mile widziana znajomość oprogramowania Wordpress/Woocommerce.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w wybranej przez Ciebie formie (umowa o pracę, B2B),
  • Pracę w systemie hybrydowym (1-2 dni w tygodniu pracujemy w biurze), ale jeśli jesteś spoza regionu łódzkiego oferujemy pracę 100% zdalną,
  • Pakiet sportowy Medicover Sport,
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej LuxMed,
  • System kafeteryjny MyBenefit,
  • Dostęp do wybranych przez Ciebie szkoleń Udemy,
  • Zajęcia z języka angielskiego,
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy.

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392