WordPress Developer
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
Agencja Interaktywna MDA
16. 9. 2024

Agencja Interaktywna MDA poszukuje doświadczonego WordPress Developera do pracy w siedzibie naszego biura (poszukujemy osób w trybie stacjonarnym). Działamy w branży od 20 lat, zajmujemy się tworzeniem stron internetowych i dedykowanych aplikacji dla największych firm w Polsce i w Europie.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja świetnych projektów opartych na CMS Wordpress!
  • Aktualizacje i modyfikacje stron internetowych.

Wymagania:

  • bardzo dobra i praktyczna znajomość WordPress (tworzenie autorskich szablonów),
  • bardzo dobra znajomość HTML5,
  • bardzo dobra znajomość CSS3 (SCSS),
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT,
  • znajomość Figma Dev Mode,
  • chęć zdobywania wiedzy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość na nowe wyzwania i kontakty :)

Dodatkowym atutem będzie:

  • wiedza z zakresu WooCommerce,
  • znajomość Gulp lub WebPack,
  • wiedza na temat metodyki BEM,
  • podstawowa wiedza PHP/SQL.

Oferujemy:

  • zdobycie cennego doświadczenia (praca w świetnym zespole),
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia w zależności od umiejętności,
  • stabilność zatrudnienia,
  • umowa o pracę lub B2B,
  • udział w różnorodnych projektach dla mniejszych i większych klientów,
  • dofinansowanie multisport,
  • wspólne pizze, turnieje fifa, imprezy :)
  • komfortowe biuro na Górczynie (Poznań).

Chcesz dołączyć do zespołu MDA? Nic prostszego! Wystarczy, że wyślesz swoje CV na adres agencji. Pamiętaj, aby załączyć klauzulę przetwarzania danych.

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584