Wordpress Developer
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
ipracujzdalnie.pl
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Na tym stanowisku będziesz:

  • tworzyć oraz konfigurować serwisy w oparciu o WordPress,
  • zarządzać pluginami, a także rozszerzać ich funkcje czy nawet tworzyć własne,
  • współpracować z zespołem graficznym przy wdrażaniu szablonów WordPress,
  • optymalizować wydajność stron internetowych i usprawniać ich bezpieczeństwo,
  • przeprowadzać integracje z zewnętrznymi serwisami,
  • współpracować z pozostałymi członkami zespołu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę.

Wymagania

Praca jest dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności,
  • posiadasz min. 2 lata doświadczenia pracy na CMS WordPress,
  • dobrze znasz HTML, CSS + SASS, JavaScript, PHP, MySQL,
  • potrafisz tworzyć i modyfikować motywy oraz wtyczki,
  • bardzo dobrze znasz Woocommerce, ACF Pro, CPT,
  • potrafisz integrować ze stroną publiczne biblioteki zewnętrzne,
  • nie boisz się pracy z niestandardowymi interfejsami API,
  • jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracę zespołową.

Zaplusujesz jeśli:

  • znasz SCSS, Elementor lub Astrę, React lub Vue_js,
  • porozumiewasz się w języku angielskim (poziom co najmniej B1).

  • Praca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536