WordPress Developer
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
brantt__
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Kogo szukamy:

Poszukujemy doświadczonego WordPress Developera.

O nas:

Jesteśmy agencją kreatywną, która stawia na prostą strukturę, przyjazną atmosferę i zrównoważone tempo pracy. Specjalizujemy się w budowaniu silnych, wartościowych marek oraz projektowaniu nowoczesnych stron i serwisów internetowych.

Obecnie szukamy WordPress Developera, który dołączy do naszego zespołu i będzie tworzył zaawansowane strony internetowe dla naszych klientów. W zamian oferujemy inspirujące środowisko pracy, możliwości rozwoju oraz udział w ciekawych projektach.

Przy rozpoczęciu współpracy oferujemy:

  • elastyczną, w pełni zdalną formę współpracy;
  • samodzielność w realizowanych działaniach;
  • bardzo dobre warunki współpracy na podstawie umowy b2b;
  • udział w projektach charakteryzujących się dużą różnorodnością;
  • pracę na styku wielu dziedzin biznesu;
  • twórczą atmosferę w zgranym zespole oraz jego wsparcie;
  • dostęp do szkoleń, kursów, konferencji.

Twoje zadania:

  • Tworzenie zaawansowanych projektów z wykorzystaniem platformy WordPress: strony www, serwisy e-commerce, blogi, portale;

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy komercyjnej z WordPressem;
  • znajomość PHP, JavaScript, React, HTML, CSS w stopniu umożliwiającym swobodną pracę.
  • Umiejętność tworzenia własnych bloków do edytora Gutenberg w sposób natywny tj. przy użyciu biblioteki React.js korzystając z WP-SCRIPTS;
  • Znajomość struktury i komponentów jak np. InspectorControls, RichText itp.;
  • Znajomość WooCommerce i umiejętność integracji popularnych rozszerzeń (WooCommerce Subscriptions, dodatkowe bramki płatnicze, kurierzy itp.);
  • Umiejętność korzystania z API;
  • Wiedza z zakresu `User Accessibility` i praktyczne zastosowanie w realizowanych projektach;
  • Wysoka dbałość o semantykę, dobrą organizację i optymalizację kodu;
  • Umiejętność pracy z GIT w modelu pracy na branchach (Bitbucket);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • Pełne wdrożenie stron w WordPress, obejmujące zarówno front-end, jak i back-end.
  • Tworzenie stron w WordPress od podstaw lub wykorzystując wewnętrzne frameworki.
  • Implementacja niestandardowych bloków oraz komponentów dla edytora Gutenberg, z użyciem React.js i WP-Scripts.
  • Tworzenie i konfiguracja sklepów internetowych na platformie WooCommerce.

4 krótkie kroki rekrutacji:

  1. ankieta zapoznawcza;
  2. odpłatne zadanie techniczne;
  3. telekonferencja techniczna;
  4. rozpoczęcie współpracy.

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045