WordPress Developer
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Grupa VIST
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Cześć!

Pracujesz jako samodzielny Programista Wordpress? Masz dość kontaktu z klientem lub/i „wyklikania” gotowych szablonów? U nas zmierzyłeś się z większymi projektami na 2-3 miesiące i tworzeniem dedykowanych stron od projektu graficznego po sam kod. Skupisz się zatem na kodowaniu ;-)

Jeśli Twoje cechy pokrywają się z:

❤ Podzielasz wartości z jakich nie rezygnujesz bez względu na okoliczności.

❤ Efektywność – potrafisz analizować, poprawiać i zgłaszać w organizacji inicjatywy poprawy efektywności zarówno w procesach wewnętrznych jak i w pracy na rzecz klientów.

❤ Ciągłe doskonalenie – czujesz w sobie naturalna motywację do podnoszenia umiejętności, doskonalenia wiedzy, stanowiska pracy, procesów w firmie oraz przyjmowania i dawania rozwojowych informacji zwrotnych.

❤ Życzliwość – twarde podejście do problemów i pełne empatii do człowieka. Pomaganie, wspieranie i współtworzenie dobrej atmosfery.

Twoja osobowość to raczej analityk planujący swoje działania, widzący zależności pomiędzy elementami kodu i to co może nie zadziałać. Świat jest dla Ciebie zbiorem praw, a w pracy przekładasz to na podejście do problemów IT i ich eliminację.

Twoje cechy osobowości rezonują z talentami jak: komunikatywność, dowożenie, dokładność, rozwaga (branie pod uwagę co może się nie udać), uczciwość, feedback dwustronny oraz proaktywność.

Wymagania

Zmierzysz się u nas w swojej nowej roli z:

Dedykowanymi projektami graficznymi od designerów w Figma/Adobe XD na bazie jakich zajmiesz się tworzeniem zaawansowanych/prostych serwisów www, sklepów w oparciu o system Wordpress + Woocommerce.

Weryfikacją i usuwaniem błędów programistycznych.

Tworzeniem dedykowanych modułów do stron i sklepów.

Serwisem stron klientów oraz wsparciem technicznym.

Code review młodszych kolegów.

Tworzeniem baz funkcjonalności by za każdym razem “nie wymyślać koła od nowa”.

Nieustannym procesem pogłębiania swojej wiedzy technicznej i umiejętności.

Wprowadzeniem do swojej codziennej pracy usprawnień, które pomogą Ci lepiej pracować i poprawią efektywność firmy

Twoje zadania

Przyda Ci się do tego kilka umiejętności:

Wordpress + Woocommerce.

Znajomość technologii front-end HTML (stosowanie semantycznej i nowoczesnej składni) + CSS + JavaScript/jQuery.

Dobra znajomość PHP i funkcji wordpressowych pozwalających na samodzielne tworzenie projektu.

Doświadczenie w tworzeniu responsywnych stron internetowych.

Znajomość ACF PRO (Advanced Custom Fields).

Umiejętność pracy głębokiej i koncentracji.

Umiejętność diagnozowania problemów technicznych związanych z funkcjonowaniem stron internetowych, odnajdywania przyczyn oraz ich skuteczne rozwiązywanie.

 Język angielski min. na poziomie B2.

 Znajomość podstaw SEO i UX pozwalająca na swobodną pracę przy przełożeniu projektów graficznych na gotową stronę www.

Dostaniesz plusa jeśli potrafisz również:

znajomość Prestashop

znajomość React

metodologii BEM

znajomość Adobe XD/Figmy

Co nas nie interesuje?

Formalne wykształcenie. Patrzymy w pierwszej kolejności na Twoje wartości postawę i umiejętności – nie papier.

CV przeglądamy tylko poglądowo.

Dress code.

Jak wygląda proces rekrutacji?

  1. Wypełnij formularz.
  2. Ocenimy aplikację.
  3. Wstępna rozmowa weryfikacyjna w języku polskim, trwająca ok 30 minut.
  4. Wykonanie płatnego zadania.
  5. Rozmowa rekrutacyjna składająca się z:
  6. szybka prezentacja zadania i nasze pytania techniczne od zespołu specjalistów.
  7. swobodna rozmowa by mieć przestrzeń na wzajemne poznanie się
  8. Decyzja o zatrudnieniu.

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116