WMS Support Manager
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
SMYK
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie nadzoru i wsparcie dla utrzymania ciągłości funkcjonowania systemu WMS
  • Zapewnienie nadzoru nad projektowaniem, rozwojem i wdrażaniem zmian w obrębie systemów magazynowych
  • Wykrywanie, analiza i wsparcie w usuwaniu problemów w działaniu systemów WMS oraz przynależnej infrastruktury IT
  • Identyfikowanie ulepszeń systemowych i procesowych, które upraszczają operacje logistyczne i zwiększają produktywność operacyjną
  • Przygotowywanie wymagań biznesowych i funkcjonalnych oraz wspieranie tłumaczenia potrzeb biznesowych na język techniczny
  • Zapewnianie przestrzegania przez pracowników najlepszych praktyk WMS zgodnie ze zdefiniowanymi standardowymi procedurami operacyjnymi i instrukcjami pracy
  • Współpraca z partnerami IT w procesie rozwoju i dostarczania zmian systemowych
  • Tworzenie dokumentacji specyfikacji projektowych i konfiguracyjnych
  • Testowanie po stronie biznesowej, poprzez wykonanie pełnej ścieżki testowej dostarczonych rozwiązań (w tym przygotowanie scenariuszy testów, SIT (testowanie integracji systemów) i UAT (testy akceptacji użytkownika);
  • Wspieranie zespołu w jego rozwoju osobistym i pomoc w doskonaleniu ich kompetencji
  • Podwyższanie wiedzy pracowników operacyjnych w dziedzinie systemu magazynowego

Nasze wymagania

  • 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Język angielski na poziomie minimum B2
  • Doświadczenie pracy z dokumentacją techniczną w języku angielskim
  • Rozległa wiedza z zakresu procesów logistycznych i magazynowych
  • Umiejętności organizacyjne i administracyjne
  • Umiejętności komunikacji interpersonalnej, zarówno ustnej, jak i pisemnej
  • Znajomość systemów MS Office
  • Znajomość dobrych praktyk w zakresie operacji magazynowych lub/i produkcyjnych
  • Znajomość systemu zarządzania magazynem (znajomość systemów Blue Yonder WMS lub/i Dematic iQ dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w pracy z operacjami zmechanizowanymi / zautomatyzowanymi
  • Znajomość języka PL/SQL – zapytania do bazy, budowanie zapytań
  • Znajomość sprzętu infrastruktury IT, takiego jak urządzenia RF, drukarki, stacje robocze i inny sprzęt IT powiązany z systemami WMS

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Zakupy w naszych sklepach na preferencyjnych warunkach
  • Świadczenia świąteczne dla pracowników
  • Udział w szkoleniach stacjonarnych, językowych i e-learningowych
  • Udział w inicjatywach społecznych
  • Uczestniczenie w wydarzeniach firmowych, integracjach
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • fundusz socjalny
  • możliwość rozwoju w dużej organizacji

SMYK

SMYK S.A. jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej artykułów dziecięcych. Obecnie w skład Grupy SMYK wchodzi ponad 200 sklepów działających nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Firma odnosi sukcesy zarówno w prowadzeniu sklepów tradycyjnych, jak i sklepu internetowego, tworząc nowoczesną, zintegrowaną sieć kanałów dotarcia do klientów.

  • Praca Łódź
  • Manager Łódź
  • Account manager Łódź
  • Project Manager Łódź
  • Product manager Łódź
  • HR Manager Łódź
  • Content Manager Łódź
  • Key Account Manager Łódź
  • Business Development Manager Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080