WMS Support Analyst
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Pepco - Centrala
13. 10. 2024

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Proaktywne działanie w celu wykrywania i usuwania problemów w działaniu systemu informatycznego oraz infrastruktury IT / WMS magazynu;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów RF (skanery);
  • Samodzielne rozwiązywanie problemów systemowych;
  • Tworzenie lokalizacji magazynowych (blokowanie/odblokowywanie);
  • Wyciąganie danych dla operacji za pomocą SQL;
  • Testowanie w ramach UAT, E2E na potrzeby projektów wewnętrznych
  • Wyjaśnianie rozbieżności stok magazynowy vs stok systemowy;
  • Wspomaganie pracowników DC w zakresie podwyższania ich wiedzy na temat działania systemu magazynowego/ tworzenie instrukcji

Nasze wymagania

  • Preferowane doświadczenie w pracy na magazynie lub produkcji;
  • Znajomość systemu JDA WMS;
  • Znajomość języka PL/SQL – zapytania do bazy, budowanie zapytań;
  • Orientacja w zagadnieniach informatyki;
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14;14-22;22-6.00); ; 40 h w tygodniu okresowo zmiany weekendowe i „on call”.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.
  • Umiejętność zarządzania czasem pracy w warunkach obsługi wielu kanałów informacyjnych oraz przypisywania kilku zadań jednocześnie

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie, która znalazła się na liście najlepszych pracodawców w Polsce wg Forbes i jest uwielbiana przez miliony konsumentów w Polsce i Europie;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i autentyczne możliwości awansu – rozwój naszych pracowników jest podstawą naszej strategii!
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, żebyś czuł/czuła się bezpiecznie;
  • Platformę benefitową z mnóstwem możliwości – wydarzenia, zagraniczne wycieczki, bony na zakupy, itd. – każdy znajdzie coś dla siebie;
  • Zniżki na zakupy w sklepach Pepco - kupuj ulubione produkty w świetnych cenach;
  • Pracę w centrali firmy działającej w 18 krajach Europy – np. rano łączysz się z Litwą, lunch spędzasz z Chorwacją, a na popołudniową kawkę łączysz się z Włochami;
  • Możliwość rozwijania kompetencji językowych w ramach pracy w międzynarodowym środowisku;
  • Liczne darmowe szkolenia, kursy oraz webinary – mamy tego tyle, że na pewno znajdziesz coś dla siebie;
  • Bezpłatne konsultacje psychologiczne, prawne oraz finansowe w ramach programu wsparcia pracowników – Twoje samopoczucie jest dla nas ważne!
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie koleżanek i kolegów, którzy chętnie dzielą się ekspercką wiedzą – mimo tego, że jesteśmy naprawdę dużą organizacją, udało nam się zachować miłą, nieformalną atmosferę;
  • Pracę w wyjątkowej kulturze organizacyjnej - Pepcoolturze, gdzie wypracowane przez nas misja, wizja i wartości to fundamenty naszej codziennej pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • inicjatywy dobroczynne
  • Multikafeteria
  • EAP- wsparcie psychologiczne, prawno-finansowe

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa telefoniczna
  • Spotkanie online (1-2)
  • Decyzja o zatrudnieniu

Pepco jest znaną i cenioną marką, obecną w 18 europejskich krajach. Jesteśmy dumni z tego, że w Poznaniu mieści się centrala firmy, w której podejmowane są najważniejsze decyzje. Nasz zespół liczy już prawie 1000 osób, a ich codzienna praca ma wpływ na kształt ponad 3 tysięcy sklepów Pepco w Europie!

Naszym sukcesem jest tempo, w jakim się rozwijamy – zatrudniamy ponad 25 tysięcy osób, rocznie otwieramy średnio 300 nowych sklepów i wchodzimy na co najmniej 2 nowe rynki europejskie! Nasz apetyt ciągle rośnie, ale nie zapominamy o tym, że naszą największą siłą są ludzie i to dzięki ich pasji, energii i zaangażowaniu wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 354
    17 588