Windykator
  • Komorniki
Windykator
Komorniki, Komorniki, Greater Poland Voivodeship, Polska
Eurocash S.A.
16. 9. 2024

Eurocash Gastronomia to wiodący dystrybutor towarów szybko rotujących (ang. FMCG) do rynku HoReCa.

JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

• Księgowanie oraz OCR korekt faktur wynikających z tytułu bonusów, promocji dodatkowych oraz zwrotów  towarów.

• Uzgadnianie i księgowanie kompensat oraz rozliczanie wyciągów bankowych.

• Współpraca z działem prawnym, w tym przekazywanie dokumentacji dotyczącej spraw sądowych.

• Przygotowywanie i wysyłanie wezwań do zapłaty.

• Potwierdzanie sald z dostawcami.

• Windykacja sald debetowych.

• Windykacja roszczeń wynikających z bonusów, przychodów dodatkowych oraz zwrotów towarów.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

• Posiadasz min. 3 letnie doświadczenie w dziale  księgowości i/ lub windykacji.

• Jesteś osobą samodzielną, dobrze organizujesz  pracę własną, posiadasz umiejętność zarządzania  priorytetami.

• Posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne,  łatwo nawiązujesz kontakty.

• Znasz program MS Excel (funkcje: wyszukaj  pionowo, tabele przestawne).

• Znajomość programu SAP będzie dodatkowym  atutem.

DODATKOWO OFERUJEMY:

• Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej  liderem na rynku FMCG.

• Hybrydowy system czasu pracy po okresie wdrożenia  (pon.-śr. praca z biura, czw.-pt. praca z domu).

• Umowę o pracę, szeroki pakiet benefitów i wiele  inicjatyw angażujących pracowników.

• Dowóz pracowników z Poznania do/z siedziby firmy.

• Przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie  relacje oraz troskę o rozwój pracowników  potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace oraz  Top Employer Polska 2024

• Jesteśmy Sygnatariuszem Karty Różnorodności. U nas  liczą się kompetencje, dlatego każdy ma równe szanse.

ODKRYJ NASZE BENEFITY:

  • Karty sportowe
  • Ubezpieczenie na życie
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Karty przedpłacone
  • Konkursy Prywatna opieka medyczna
  • Dodatkowe świadczenia socjalne

  • Praca Komorniki
  • Komorniki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210