Wiertacz CNC
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Śląskie, Polska
FAMUR (GRENEVIA SA)
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa wiertarek CNC, centrów obróbczych CNC
  • wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją konstrukcyjno-technologiczną
  • samokontrola wykonywanych elementów przy użyciu konwencjonalnych przyrządów pomiarowych

WYMAGANIA:
  • wykształcenie zawodowe/techniczne o profilu obróbka skrawaniem lub pokrewne
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi maszyn CNC ze sterowaniem Heidenhain
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • sumienność i dokładność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:
  • pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie stałe + cześć ruchoma (premie uznaniowe, premie frekwencyjne, nagrody jubileuszowe)
  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną
  • profesjonalne wdrożenie w ramach programu Opiekun Nowego Pracownika
  • spotkania integracyjne
  • możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia w ramach programu poleceń pracowniczych oraz programu sugestii pracowniczych KAIZEN
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, stypendia zagraniczne itp.)

  • Praca Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659