Wicedyrektor Szkoły Niepublicznej
  • Katowice
Katowice, Katowice, Województwo śląskie, Polska
Headex Group
3. 9. 2024

Jesteśmy jedną z największych i najszybciej rozwijających się sieci edukacyjnych na świecie. Nasze szkoły oferują w pełni kanadyjskie, dwujęzyczne metody i sposoby nauczania, gwarantując realizację kanadyjskiego i lokalnego programu nauczania. Obecnie w 39 krajach świata w naszych placówkach kształci się ponad 58 000 dzieci i młodzieży.

Naszą Misją jest zapewnienie systemu nauczania skoncentrowanego na uczniu w bezpiecznym, pewnym i stymulującym środowisku, który przygotowuje uczniów do sukcesu na poziomie szkoły średniej i zaszczepia pasję do uczenia się przez całe życie.

Polska sieć szkół i przedszkoli wystartowała we wrześniu 2023 r. w Katowicach. W planach jest otwarcie 35 szkół w całym kraju. Kolejne placówki powstają już we Wrocławiu, Krakowie i Warszawie.

Nasz Klient - Kanadyjska szkoła dwujęzyczna poszukuje Koordynatora Akademickiego pierwszej placówki w Polsce, zlokalizowanej w Katowicach. Rolą Koordynatora rolą jest aktywne prowadzenie i wspieranie nauczycieli i pracowników w skutecznym wdrażaniu najwyższej jakości standardów edukacyjnych szkoły.

Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV za pomocą  "Aplikuj".

Co oferujemy ?

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń, podstawa + system premiowy - będziesz zadowolona/y !
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne.
  • Ekscytujące stanowisko kierownicze, pracę w innowacyjnym środowisku edukacyjnym z wykorzystaniem jednej z najlepszych metod nauczania na świecie.
  • Bieżące wsparcie rozwoju zawodowego przez kanadyjski zespół ekspertów edukacyjnych.
  • Bycie częścią globalnej sieci edukacyjnej, komunikowanie się i współpraca z kolegami z z firmy z całego świata!

Główne zadania:

  • Koordynator/ Wicedyrektor będzie liderem programowym w Naszej szkole, liderem wspierającym nauczycieli i pracowników w zapewnieniu wysokiej jakości edukacji, opartej na kanadyjskiej filozofii i najlepszych praktykach, realizowanych w bezpiecznym i stymulującym środowisku edukacyjnym.
  • Wdraża politykę, programy i działania programowe, które promują rozwój edukacyjny uczniów i rozwój zawodowy pracowników.
  • Wspomaga komunikację oraz realizację programów szkolnych.
  • Zapewnia zgodność programową i metodologiczną ze standardami firmy.
  • Wspomaga dyrektora w realizowaniu polskiej podstawy programowej
  • Monitoruje zgodność programów nauczania z polskimi wymogami edukacyjnymi.
  • Wspiera nauczycieli w procesie nauczania: planowaniu lekcji, realizacji programu nauczania, zasobów, metodologii nauczania, oceny uczniów, zarządzania zachowaniem.
  • Wspomaga nauczycieli w zakresie wyboru i optymalizacji strategii nauczania.
  • Planuje i ułatwia bieżącą komunikację z rodzicami i środowiskiem lokalnym.
  • Współpracuje z globalnymi i regionalnymi zespołami firmy w celu tworzenia i ulepszania lokalnych programów nauczania i dokumentów.
  • Wspiera dyrektora w codziennym zarządzaniu niepubliczną placówką oświatową.
  • Pomaga w planowaniu i organizacji działań administracyjnych oraz edukacyjnych.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe - wykształcenie pedagogiczne po podyplomówce jest ok :)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom C1.
  • Wcześniejsze doświadczenie w roli lidera edukacyjnego - mile widziane
  • Pasja do edukacji i wdrażania nowych metod nauczania.
  • Miłość do pracy z dziećmi i współpracy z kolegami.
  • Skuteczne umiejętności komunikacyjne, przywódcze, zarządcze i organizacyjne.
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy w szkole międzynarodowej będzie dodatkowym atutem.

  • Praca Katowice
  • Dyrektor szkoły Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536