Wicedyrektor Szkoły
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubuskie, Polska
CENTRUM NAUKI I BIZNESU ŻAK
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad dokumentacją szkolną zgodnie z prawem oświatowym – Twoja odpowiedzialność to fundament jakości edukacji.
  • Organizacja procesu kształcenia – od Ciebie zależy płynność i efektywność działań w placówce.
  • Współpraca z Okręgową Komisją Egzaminacyjną przy egzaminach – masz wpływ na kluczowy etap w życiu słuchaczy.
  • Rekrutacja nauczycieli oraz wspieranie ich w codziennych wyzwaniach – Twój zespół to siła, z którą kreujemy przyszłość!
  • Przygotowanie planów zajęć – zadbaj, aby każdy dzień w szkole był efektywnie zorganizowany.
  • Współpraca z dyrektorem w zakresie dydaktyki – razem zadbamy o najwyższą jakość edukacji.

WYMAGANIA:

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia wyższego (minimum licencjat) – stawiamy na profesjonalizm.
  • Doświadczenia w pracy w szkole mile widziane – docenimy Twoją praktyczną wiedzę
  • Przygotowania pedagogicznego – chętnie zobaczymy Twoje zaangażowanie w rozwój innych.
  • Znajomości zasad prowadzenia dokumentacji szkolnej – dokładność i odpowiedzialność to Twoje mocne strony.
  • Samodzielności i świetnej organizacji – potrzebujemy kogoś, kto potrafi efektywnie zarządzać swoim czasem.
  • Otwartości, komunikatywności i pozytywnego nastawienia – to klucz do budowania relacji w zespole

OFERUJEMY:

Co zyskasz, pracując z nami?

  • Pewność i stabilność: Umowa o pracę na pełen etat gwarantuje Ci poczucie bezpieczeństwa w dynamicznie rozwijającej się organizacji.
  • Motywujące wynagrodzenie: Atrakcyjne stałe wynagrodzenie plus premia uzależniona od Twoich osiągnięć – doceniamy Twój wkład!
  • Rozwój zawodowy: Regularne szkolenia, które pozwolą Ci wznieść swoje kompetencje na wyższy poziom – bądź liderem, który inspiruje innych!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Wybierając nas, stawiasz na pracę, która ma sens. Twój wkład to nie tylko praca biurowa – to realny wpływ na rozwój ludzi, których edukujesz. Nasza szkoła to miejsce, gdzie tworzymy przyszłość – krok po kroku, z pełnym zaangażowaniem. Poczujesz dumę, wiedząc, że zmieniasz życie uczniów i wspierasz nauczycieli w ich misji.

Zostań Wicedyrektorem, który inspirować będzie kolejne pokolenia. Dołącz do nas i odkryj, jak satysfakcjonująca może być praca, która łączy pasję z możliwościami rozwoju!

  • Praca Zielona Góra
  • Dyrektor szkoły Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388