(WF) ŚRUCIARZ - praca od zaraz
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
4. 9. 2024

Cześć! Jesteśmy SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. Od 2006 roku pomagamy ludziom takim jak Ty znaleźć idealne miejsce pracy. Miesięcznie zatrudniamy ponad 3 000 pracowników w Polsce i za granicą, co czyni nas jednym z liderów w branży. Ale to nie liczby nas definiują - to sposób, w jaki dbamy o naszych pracowników.Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: ŚRUCIARZ

SGP/09/2024/MF

Obowiązki

  • Przygotowanie stanowiska pracy
  • Obsługa kabiny śrutowniczej oraz sprzętu śrutowniczego
  • Bieżące reagowanie i zgłaszanie odpowiednim funkcjom błędów procesu
  • Bieżąca kontrola stanu używanego sprzętu
  • Wykonywanie zadań zgodnie z procesem technologicznym
  • Wykonywanie innych operacji zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami (np. obsługa robota śrutowniczego, suwnicy, podestów ruchomych i innych)
  • Rejestracja wykonywanych operacji w systemie SAP oraz rejestracja obecności w systemie RCP
  • Zgłaszanie zauważonych niezgodności, nieprawidłowości

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe techniczne
  • Podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Podstawowa wiedza z zakresu śrutowania
  • Co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia do obsługi podestów ruchomych (można wykonać w 1szym miesiącu pracy - koszt dzielony na agencję i pracownika)
  • Uprawnienia na suwnicę z poziomu roboczego B (można wykonać w 1szym miesiącu pracy - koszt dzielony na agencję i pracownika)

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • praca w systemie 3 zmianowym
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach Klienta
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników
  • premia do 400 zł brutto za polecenie znajomego do pracy w SGP

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567