Weryfikator danych
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
29. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków będzie należało: - Analiza i weryfikacja poprawności danych,
- Działania związane z wdrażaniem aplikacji mobilnej i monitorowanie jakości pracy jej użytkowników,
- Rozwiązywanie pojawiających się problemów i zgłaszanie rozbieżności,
- Kontakt telefoniczny z użytkownikami aplikacji mobilnej,- Obsługa systemu reklamacyjnego.
Oczekujemy:

- Dokładność, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
- Duża samodzielność w działaniu, zdolność do pracy pod presją czasu,
- Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
- Komunikatywność,
- Zdolność analitycznego myślenia,
- Znajomość pakietu MS Office (w tym MS Excel),- Dyspozycyjność do pracy około 80 godzin w miesiącu (pon-pt 10:00-14:00).
Mamy do zaoferowania:

- Możliwość nawiązania długoterminowej współpracy i rozwoju zawodowego,
- Pracę w stabilnej firmie o uznanej marce,- Pakiet benefitów pozapłacowych,
- Po okresie wdrożenia możliwość pracy w systemie hybrydowym.- Wynagrodzenie w kwocie 23,50 zł brutto/h.- Umowę zlecenie.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. ochrony danych Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228