Web QA Automation Engineer
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Gamefound Sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

O Gamefound:

Gamefound to innowacyjna platforma crowdfundingowa, stworzona z myślą o twórcach gier planszowych. Oferujemy kompleksowe narzędzia do prowadzenia kampanii, zarządzania zamówieniami oraz budowania społeczności backerów na całym świecie. Naszą misją jest wspieranie kreatywnych projektów i dostarczanie rozwiązań, które ułatwiają twórcom osiąganie sukcesu na rynku globalnym.

Kogo szukamy?

Poszukujemy osób, które podzielają naszą pasję do innowacji i posiadają odpowiednie umiejętności, by wspólnie z nami rozwijać platformę gamefound.com. Szukamy ludzi, którzy nie boją się wyzwań i pragną współtworzyć nowoczesne rozwiązania na światową skalę.

Twoje codzienne obowiązki:

  • ⚙ Przygotowywanie i wykonywanie testów automatycznych (Selenium, C#) na podstawie wymagań,
  • Utrzymywanie istniejących testów automatycznych,
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie testów manualnych platformy,
  • Analiza i raportowanie błędów,
  • Udział w całym procesie testowania aplikacji – od fazy projektowania po wdrożenie na środowisko produkcyjne,
  • Ścisła współpraca z zespołem programistów, product ownerem, supportem oraz działem biznesowym.

Nasze wymagania:

  • ✅ Znajomość Selenium (lub innych narzędzi do automatyzacji testów UI),
  • ✅ Znajomość C# lub Java,
  • ✅ Znajomość systemów kontroli wersji (szczególnie Git),

Wymagane doświadczenie:

  • Minimum 2 lata pracy w automatyzacji testów oraz doświadczenie w pracy w zespole SCRUM/Agile.

Mile widziane:

  • Znajomość HTML/CSS,
  • Portfolio na GitHubie,
  • Doświadczenie w pracy w metodologiach Agile.

Benefity:

  • Możliwość pracy zdalnej 5 razy w miesiącu,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Karta Multisport,
  • Prywatna opieka LuxMed,
  • Kafeteria MyBenefit,
  • Regularne integracje zespołowe,
  • Biuro pet-friendly

Znajomość języków:

  • Język angielski: minimum poziom B2,
  • Język polski: minimum poziom C1.

Dodatkowe informacje:

Praca w modelu hybrydowym (praca zdalna 5 razy w miesiącu), brak możliwości pracy w pełni zdalnej.

Zgłoszenia:

Jeśli chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu i rozwijać z nami jedną z najważniejszych platform dla graczy, wyślij swoje CV już dziś!

Dołącz do nas i pomóż tworzyć przyszłość gamefound.com – czekamy na Ciebie!

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567