Web Developer Team Leader
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Województwo śląskie, Polska
Sellwise
20. 9. 2024

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za proces tworzenia stron internetowych. Poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego Fullstack Developera, który będzie miał możliwość rozwoju w kierunku lidera zespołu.

Zakres obowiązków:

  • Development, rozwijanie i utrzymywanie stron internetowych
  • Optymalizowanie działania stron internetowych i kontrolowanie ich bezpieczeństwa
  • Analizowanie wymagań klientów i proponowanie najlepszych rozwiązań technologicznych
  • Współpraca z zespołem projektowym: monitorowanie pracy zespołu oraz optymalizowanie procesu
  • Wspieranie i rozwijanie developerów

Poszukiwane kompetencje:

  • Doświadczenie w tworzeniu stron internetowych
  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, PHP, jQuery, GSAP
  • Biegła znajomość JavaScript, Node.js i React
  • Znajomość Gatsby.js lub innych frameworków
  • Umiejętność doboru technologii zgodnie z potrzebami klienta
  • Doświadczenie w pracy projektowej (Scrum)
  • Doświadczenie w pracy zespołowej (współpraca z UI/UX designerami)
  • Znajomość podstawowych zasad SEO oraz procesu optymalizowania stron internetowych
  • Prosimy o dołączenie portfolio wdrożonych stron internetowych

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w agencji marketingowej
  • Umiejętności liderskie, doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Wynagrodzenie w wysokości 15 000 – 18 000 zł netto na FV + VAT
  • Damy Ci pakiet prawdziwego zaufania, bo na nim opieramy współpracę – dostajesz zadanie i je realizujesz. Nikt nie będzie stał Ci nad głową
  • Pracę hybrydową w nowoczesnym biurze w centrum Gliwic (2 dni zdalnie, 3 dni w biurze)
  • Luźną atmosferę i pyszną kawę w biurze
  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Praca Gliwice
  • Team leader Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045