Web Designer (UI/UX)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
IVN
26. 5. 2024
Informacje o stanowisku

technologies-expected :

  • web design
  • ui design
  • ux design
  • Figma
  • Adobe CC

about-project :

  • Aktualnie szukamy do naszego zespołu Web Designera (UI/UX). Jeżeli interesują Cię projekty webowe, potrafisz projektować dopracowane interfejsy, a to co nieużyteczne rozpoznajesz na pierwszy rzut oka, to nie przestawaj czytać tego ogłoszenia.
  • Jakie będą Twoje obowiązki na tym stanowisku?

responsibilities :

  • Projektowanie interfejsów stron www, e-commerce, aplikacji webowych.
  • Projektowanie architektury informacji, makiet i prototypów.
  • Projektowanie animacji interfejsów webowych.
  • Badanie potrzeb użytkowników i prowadzenie warsztatów z klientami.
  • Współpraca z zespołem developerskim.
  • Bezpośrednia współpraca z zespołem projektowym: PM, Web developerzy, UX/UI design, QA, dział Marketingu.
  • Komunikacja projektowa z klientami - w języku polskim i angielskim.
  • Współtworzenie dokumentacji i komunikacji projektowej w Jira/Confluence.

requirements-expected :

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy przy projektach webowych (UI/UX), poparte przez portfolio prac.
  • Kreatywność i wyczucie estetyki.
  • Znajomość zasad projektowania UX.
  • Znajomość zależności i zasad tworzenia projektów na potrzeby webu.
  • Bardzo dobra znajomość Figmy.
  • Znajomość programów graficznych pakietu Adobe CC.
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Inicjatywa, energia w działaniu, pozytywne nastawienie.

offered :

  • Pracę w oparciu o kontrakt B2B.
  • Możliwość pracy zdalnej - w wymiarze do 80%.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Wspólne wyjścia i imprezy integracyjne.
  • Pracę w komfortowym, dobrze zorganizowanym środowisku.
  • Nasze wartości: Odpowiedzialność; Koncentrowanie na rozwiązaniach; Budowanie i dzielenie się wiedzą; Otwartość; Dobra komunikacja.
  • Szkolenia, konferencje, dostęp do firmowej biblioteczki.
  • Pracę w dobrze zorganizowanej przestrzeni w Krakowie (Śródmieście)

benefits :

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • świętowanie urodzin

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289