Wdrożeniowiec systemów / Inżynier Sprzedaży
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
17. 4. 2024

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, wiodący dostawca oprogramowania dla maszyn laserowych, wycinarek plazmowych, tlenowych lub wykrawających. Do opieki nad klientami w Polsce, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Wdrożeniowiec systemów / Inżynier sprzedaży

Oczekujemy

  • Znajomość języka angielskiego min. B2 (współpraca z oddziałami firmy poza granicami Polski),
  • Znajomość zagadnień związanych z procesem wytwarzania oprogramowania,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (wdrażanie systemów IT lub doświadczenie zawodowe w działach technicznych),
  • Chęć do pracy mobilnej z klientami na terenie całej Polski,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz etykieta podczas kontaktu telefonicznego,
  • Umiejętność analizy danych źródłowych, wyciągania wniosków oraz rozumienie relacji technicznych i biznesowych,
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole,
  • Solidne zaplecze informatyczne - doświadczenie z systemami CAD lub CAM.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne szkolenia techniczne w siedzibie firmy,
  • wsparcie merytoryczne,
  • niezbędne narzędzia do pracy: samochód, laptop, telefon,
  • delegacje zagraniczne,
  • elastyczny tryb pracy.

Zadania

  • Zapewnienie technicznego wsparcia dla istniejących klientów on-line lub na miejscu,
  • Wdrożenia - instalacja techniczna i szkolenia dla nowych lub istniejących klientów on-line lub stacjonarnie,
  • Działania handlowe w formie prezentacji technicznych,
  • Konsultacje z klientami w zakresie projektowania i utrzymania systemu oprogramowania,
  • Działania posprzedażowe polegające na regularnym kontakcie z klientem przez telefon lub wizytę,
  • Zarządzanie wewnętrznym systemem ERP, CRM i Ticketing.

  • Praca Kraków
  • Wdrożeniowiec Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Inżynier Kraków
  • Inżynier oprogramowania Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532