Wdrożeniowiec – Programista Systemu Low Code
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
HR Shapers
7. 10. 2024

Naszym klientem jest firma z pasją do innowacji i kreatywnego produktu do marketingu. Od lat dostarczają klientom rozwiązania IT, w zakresie efektywności zarządzania procesami w przedsiębiorstwach. W zawiązku z rozwojem firmy, poszukują osobę na stanowisko Wdrożeniowiec – Programista Systemu Low Code.

To oferujemy?

-       pracę w trybie hybrydowym 1 dzień w biurze 4 dni w domu

-       pracę zdalną jeśli mieszkasz po za okolicami Poznania, w biurze widzimy się wówczas tylko 1 raz w miesiącu

-       inwestycję w Twój rozwój w kierunku BPM (szkolenia, certyfikaty)

-       jasne zasady współpracy

-       pracę przy wielu bardzo ciekawych, innowacyjnych i zaawansowanych projektach

-       rozbudowany onboarding

-       elastyczne godziny pracy

-       możliwość zdobycia cennego doświadczenia pod okiem doświadczonych programistów

-       świetną atmosferę

-       możliwości rozwoju (ścieżka rozwoju w zależności od stażu pracy)

-       benefity: system premii motywacyjnych, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

-       benefity w zależności od stażu pracy

-       karta Lunch Pass / Flexi Pass lub Multisport do wyboru

Twój zakres obowiązków:

-       przeprowadzanie analizy wdrażanych procesów zakończonej projektem technicznym

-       przygotowanie dokumentacji wdrożeniowej i powdrożeniowej

-       konfiguracja procesów, prace programistyczne w zakresie MS SQL lub PHP

-       testy, wnioski z testów, wdrożenie poprawek

-       budowanie własnych kompetencji w zakresie architektury/narzędzi/wzorców/dobrych praktyk BPM/Workflow

Nasze wymagania:

-       ukończone studia wyższe

-       przynajmniej 1 rok doświadczenia w prowadzeniu analiz

-       doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientem

-       znajomość BPMN 2.0.2

-       znajomość języka SQL

-       znajomość języka PHP

-       kreatywność i chęć poszukiwania nieszablonowych rozwiązań

-       chęć rozwijania się w kierunku platform Low Code

-       średnio-zaawansowana znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

-       znajomość jQuery, CSS, JavaScript

-       znajomość procesów biznesowych takich jak:

-       Proces faktur kosztowych

-       Proces korespondencji przychodzącej i wychodzącej

-       Proces wniosków urlopowych

-       Procesy nadgodzin i wyjść prywatnych

-       Procesy umów

  • Praca Poznań
  • Wdrożeniowiec Poznań
  • Programista Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713