Wałbrzych- Operator wsparcia produkcji- bonus 300 na start
  • Wałbrzych
Wałbrzych, Wałbrzych, Dolnośląskie, Polska
Steam Workforce sp. z o.o.
20. 9. 2024

W Wałbrzychu możesz już teraz dołączyć do naszej ekipy wsparcia produkcji.

Opis stanowiska:

  • prace produkcyjne w zależności od działu- wybierz dział dla siebie
  • obsługa maszyn

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia współpracy od zaraz
  • sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • wynagrodzenie ze stawką godzinową, dodatki zmianowe, dodatki frekwencyjne
  • bonus za szybki Start 300 zł brutto przy podjęciu współpracy 19-30.09
  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie 6 miesięcy bezpośrednio pod zakład
  • system zmianowy
  • możliwość dodatkowego zarobku- Płatny program poleceń- rozpocznij pracę, poleć znajomego, zarobisz i pracujesz w zgranej ekipie
  • możliwość płatnego chorobowego- składki ZUS na umowie zlecenie
  • wdrożenie, przeszkolenie
  • wsparcie dedykowanego koordynatora
  • zaliczki już po 2 miesiącach współpracy- możesz wypłacić część środków wcześniej
  • karta Multisport- skorzystaj z szerokiej oferty aktywności fizycznych
  • program stypendialny - do 20 000 zł na studia, szczegóły na exactfuture.pl

  • Praca Wałbrzych
  • Pracownik na wysokościach Wałbrzych
  • Operator Wałbrzych
  • Pracownik produkcji Wałbrzych
  • Operator maszyn Wałbrzych
  • Operator koparki Wałbrzych
  • Operator wózków widłowych Wałbrzych
  • Operator maszyn budowlanych Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045